BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Aktualitet

Protesta për rritjen e çmimeve, qytetarët thirrje Ramës: Mbushi barkun me bukë njerëzve pastaj shtrëngoju rripin

Protesta për rritjen e çmimeve, qytetarët thirrje Ramës:

Një protestë po mbahet përpara kryeministrisë mbrëmjen e sotme kundër rritjes së çmimeve, ku qytetarët po shprehin zemërimin e tyre ndaj qeverisë.

Teksa një qytetar i binte thirrje qeverisë për të ulur çmimet dhe për të ofruar mirëqënie për njerëzit, nga turma dëgjoheshin thirrjet ‘Jep dorëheqjen’ dhe ‘Ore nuk i kemi votuar por na i kanë vjedhur votat’.

“Janë aty të sjellin mirëqenie jo të na vjedhin. Kam një thirrje për z.Kryeministër (Jep dorëheqjen): Mbushi barkun me bukë njerëzve pastaj shtrëngoju rripin, se do të ngelin në dorë dhe më kë do udhëheqësh pastaj. Ju bëj një thirrje të gjithë ju, bashkohuni se e keqja ka zënë rrënjë. Reagoni!”, tha një qytetar.