BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Aktualitet

Prej kohësh nuk është shfaqur në media, Ina Rama kapet 'mat' e 'zhytur' mes...(Foto)

Prej kohësh nuk është shfaqur në media, Ina Rama kapet

Ish-kryeprokurore e Shqipërisë, Ina Rama, prej vitesh i mungon ekranit. Ishim mësuar përpara disa vitesh ta kishim prezent në zhvillimet e fundit politike dhe të sistemit të drejtësisë.

Ndonëse qëkur ishte në detyrë kishte zgjedhur një profil të ulët, duke preferuar të qëndrojë larg fokusit mediatik ku nuk është për shkak të profesionit të saj, por Panairi i Librit ishte një event që do ta rikthente në fokusin e publikut edhe Ina Ramën.

Siç duke e veshur me bezhë e kombinuar edhe çantën bezhë me flokët disi më të çelëta bionde sesa jemi mësuar ta shohim.

Ina Rama është përfshirë në një nga tendat e Panairit, duke zgjedhur blerjet për këtë panair ndonëse siç mund të duket dhe nga fotot, të shumtë kanë qenë njerëzit në stendë. Si çdo qytetare tjetër ajo ka mbajtur radhën për të marrë librin e preferuar.

Është e pamundur të kalojë pa u vënë re një nga gratë më të rëndësishme për drejtësinë shqiptare në kohën kur ajo ishte kryeprokurore.