BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Aktualitet

Operacioni “Tempulli”, përfundon masa e rivlerësimit për 30 të arrestuarit, ja çfarë vendosi gjykata e Durrësit

Operacioni “Tempulli”, përfundon masa e rivlerësimit

Ka përfunduar në Gjykatën e Durrësit rivlerësimi i masës së sigurisë për 30 të arrestuarit në kuadër të operacionit anti-droge “Tempulli”.

Për 26 persona, gjykata ka rikonfirmuar masën e sigurisë arrest në burg, dy “detyrim paraqitje” dhe dy “arrest shtëpie”.

PERSONAT E ARRESTUAR

Astrit Hushi, 56 vjeç, banues në Durrës.
Engjëllushe Prillo, 64 vjeçe, banues në Durrës.
Romeo Skenderi, 44 vjeç, banues në Durrës.
Seit Tasha 35 vjeç, banues në Durrës.
Zamir Koci, 48 vjeç, banues në Durrës.
Erjon Seferi, 33 vjeç, banues në Durrës.
Armand Pasha., 32 vjeç, banues në Durrës.
Demis Fusha, 30 vjeç, banues në Durrës.
Klodjan Osmovi., 41 vjeç, banues në Durrës.
Erion Kasa., 34 vjeç, banues në Durrës.
Dritan Çina., 51 vjeç, banues në Durrës.
Festim Molla., 50 vjeç, banues në Ishëm, Durrës.
Armand Basha., 24 vjeç, banues në Durrës.
Vath Deneku., 28 vjeç, banues në Durrës.
Arben Voci., 53 vjeç, banues në Shijak.
Flogert Voci, 25 vjeç, banues në Shijak.
Dritan Xhura., 53 vjeç, banues në Durrës.
Leonardo Hysenaj, 23 vjeç, banues në Durrës.
Alessandro Bardhi, 18 vjeç, banues në Durrës.
Romario Topi., 28 vjeç, banues në Durrës.
Nurijan Halilaj., 22 vjeç, banues në Durrës.
Mevlan Prifti, 33 vjeç, banues në Durrës.
Saimir Sula., 30 vjeç, banues në Durrës.
Donald Koci., 33 vjeç, banues në Durrës.
Maksimiliano Tata., 27 vjeç, banues në Durrës.
Fabjon Sali, 31 vjeç, banues në Durrës.
Kosta Xhango., 20 vjeç, banues në Tiranë.
Xhelal Muca., 36 vjeç, banues në Durrës.
Dorian Tabaku., 47 vjeç, banues në Durrës.
Andry Bardhi, 22 vjec, banues ne Durres.
Janë shpallur në kërkim 11 shtetasit;
Aldo Dhimitri., 33 vjeç, banues në Durrës.
Shpetim Sharra., 39 vjeç, banues në Durrës.
Fatma Strora., 35 vjeçe, banuese në Durrës.
Lulzim Sharra., 28 vjeç, banues në Durrës.
Remzi Peshku., 21 vjeç, banues në Durrës.
Daniel Kaceli., 38 vjeç, banues në Durrës.
Aneo Gashi., 31 vjeç, banues në Durrës.
Mark Bardhi, 24 vjeç, banues në Durrës.
Parisian Lleshaj., 29 vjeç, banues në Durrës.
Aleks Kacani., 24 vjeç, banues në Durrës.
Edmond Baci., 37 vjeç, banues në Durrës.

Më të lexuarat