BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Aktualitet

Kush do jetë fituesi i Big Brother Vip? Parashikuesja e shumë ngjarjeve befason me atë çfarë thotë për Donaldin dhe Beatrix, zbulon konkurrentin që do zotërojë 100 mijë eurot

Kush do jetë fituesi i Big Brother Vip? Parashikuesja e shumë

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se cili do të fitojë “Big Brother Vip”.

Ajo ka rrëfyer se cili ishte parashikimi i parë që i kishte ndodhur shumë vite më parë, një shenjë që i dha sinjal se kishte një aftësi ndryshe.

“Pashë një parashikim në Ksamil, vdekjen e vajzës së shoqes sime, isha në shtëpi. mami na tha që që mos të dalim jashtë, trupi im po dridhej dhe më tha shoqja që hajde luajmë me litar, pastaj pashë që po loznim dhe i ra bunkieri, nga frika i thashë mamit, por ajo më tha vetëm mos dil jashtë“, tha ajo.

Sipas Kakacajt, të gjithë janë të dashuruar jashtë Big Brother dhe kanë hyrë aty për të bërë lojë.

Është e vërtetë lidhja mes Beatrix dhe Donald?

“Është një lojë siç e keni parë edhe juve, do dalin dhe secili do të shkojë një shtëpinë e tij nuk ka dashuri”, tha ajo.

Parashikuesja ka dhënë edhe nga një koment për disa prej banorëve.

Iliri/ “I zgjuar dhe i fortë, por nuk do të jetë fituesi.”

Arjola/ “Është e fortë, as kjo nuk do të jetë fituesja, është me krakter, në cdo gjë që do e arrin, por ka dy fytyra që i nxjerr sipas situatave, të egër dhe ka një tjetër, është politikane.”

Einxhel/ “Është shumë e bla bla, e prekshme, mërzitet shpejt, ka karakter të dobët, jo nuk do e fitojë.”

Beniada/ “Është modele, as kjo nuk është fituese, është e vuajtur, është plagosur shumë herë, e ka treguar veten e saj. “

Donaldi / “100% do të fitojë.”

Beatrix/ Jo, nuk do të shkojë deri në grupin e fundit, nuk është e dashuruar, është e dashuruar jashtë lojës.”

Sara/ “Do jetë deri tek afërsisht grupi i fundit.”

Monika/ “ Shumë politikane, grua, e fortë, por nuk fiton.”