BREAKING NEWS

Rama bën ndryshime në qeveri, largohet nga detyra zv.ministrja e Shëndetësisë, ja posti i rëndësishëm që do të marrë Eugena Tomini

Rama bën ndryshime në qeveri, largohet nga detyra zv.ministrja e
x
BREAKING NEWS

"50 milion euro investim"/ Niko Peleshi jep lajmin e mirë pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë: Në janar nis puna në ...

"50 milion euro investim"/ Niko Peleshi jep lajmin e mirë pas
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Berisha s’ka lidhje me 8 dhjetorin, ja si ju vodhi protestën studentëve për të ardhur në pushtet, sulmet e Metës ndaj Kushtetueses absurde

Fatos Klosi: Berisha s’ka lidhje me 8 dhjetorin, ja si ju vodhi
x
BREAKING NEWS

Sanksionet amerikane, Kim paralajmëron goditje të fortë ndaj të korruptuarve shqiptarë, Escobar sot del me mesazhe të fuqishme

Sanksionet amerikane, Kim paralajmëron goditje të fortë ndaj
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Berisha rrezikon të arrestohet, përkrahja e SHBA për Bashën ka shqetësuar Ramën, nuk e përdor dot Saliun si “gogol”

Spartak Ngjela: Berisha rrezikon të arrestohet, përkrahja e SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Aktualitet

Arian Çani paralajmëron zhvillime të forta: Berisha dhe Basha dinë gjëra për njëri tjetrin! Do hapen barqet...

Arian Çani paralajmëron zhvillime të forta: Berisha dhe Basha

Gazetari Arian Çani akuzat që Basha ka shkëmbyer me Berishën ditët e fundit, i sheh thjesht si fillimin e një procesi pastrimi.

“Unë pres që Basha të shkojë edhe më larg. Edhe Berisha. Ata dinë gjëra për njëri tjetrin. Përderisa petët e byrekut u hapën, le të hapen deri në fund. Mendoj që sa më shumë të thuhen, aq më mirë është sepse pastrohet uji. Nuk është gjë e keqe kur në një moment të caktuar hapen barqet”, tha ai.

Mundësinë e hapjes së perspektivës për një lider të ri, pas “luftës” Basha-Berisha, Çani e cilëson joreale.

“Doktori ose do shërbejë si buldozer për të hapur trasenë. Por doktori ose e merr vetë PD. Kjo është lojë e doktorit. Nuk shoh dikë tjetër”, tha Çani për MCN Tv.